ПОЛІСОЛ™ - цілюща сила пророщених зерен

Здорове харчування може бути смачним!

Про здорове харчування з року в рік говориться все більше, а продуктів у цій категорії чомусь стає все менше. Але ж колись, ще на початку 80-х років минулого століття, Мінохоронздов СССР та провідні наукові центри активно зайнялися впровадженням медичних програм, які передбачають оптимізацію раціону оздоровчого харчування з метою підвищення народжуваності та оздоровлення населення в цілому.

Клінічні дослідження підтвердили ефективність застосування "ПОЛІСОЛу":

  • В інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (ІПАГ) тільки в період з 1984 по 1990 рр. курс ефективного лікування проблем анемії, гіпоксії, гіпертрофії плоду та недостатньої лактації пройшли більше 5 000 вагітних та жінок, що годують, віком до 40 років.
  • В період з 1984 по 1990 рр. 1 800 дітей з проблемами органів травлення, ліпідного обміну, захворюваннями гепатобіліарної системи отримали лікувально-профілактичну допомогу в ІПАГ;
  • В українському інституті сексології та андрології в 2009 році полісолодові екстракти були включенні до раціону харчування 60 чоловіків, які реально відчули на собі посилення сексуальної функції;
  • У НДІ гігієни та токсикології пестицидів «ПОЛІСОЛ» ефективно застосовувався при лікуванні профзахворювань, в т.ч. викликаних наслідками аварії на Чорнобильській АЄС. .
На сьогоднішній день медичні програми державного значення були забуті. А ось цілющий полісолодовий екстракт «ПОЛІСОЛ» пройшов перевірку часом. Цей продукт оздоровчого харчування виробляється під Києвом на сучасному вітчизняному заводі з повним дотриманням технологічних процесів.

У чому ж полягає цілюща сила полісолодових екстрактів?

Употребление в пищу проросших зерен вряд ли доставит удовольствие, а десертный вкус вязкой тягучей массы "Полисола" не оставит равнодушными даже детей.

Целебное сочетание стопроцентно природных витаминов, аминокислот и микроэлементов проросших злаковых зерен в полисолодовом экстракте определяют общий оздоровительно-лечебный эффект от его применения, подтвержденного клиническими исследованиями.

Подтверждены клиническими исследованиями специфические особенности эффективного применения Полисола для отдельных групп населения:

В далекой и зажиточной Австралии популяризация употребления продуктов на солодовой основе является частью государственной программы обеспечения здоровья нации. Мы не в Австралии, и кроме нас самих никто не позаботится о собственном здоровье и здоровье наших близких…

Дополнительная информация:
При поддержке NIC.UA